שירות לקוחות

cat1

אחד הערכים המובילים שלנו ברשת חדד הוא רמת השירות הגבוהה אליה אנו שואפים תמיד בכל קשר עם לקוחותינו וקהל המתעניינים במוצרים.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל אחד מהנושאים הבאים. במידה וברצונכם במידע נוסף, אנא צרו קשר, או שלחו מייל לכתובת: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

האחריות על כלי הכסף הטהור היא לכל החיים ובמסגרתה יתוקן או יוחלף כלי הכסף בגין פגם לפי תקנון החברה. האחריות על מוצרי מורשת היא לכל החיים, על טיב ועמידות החומר, ההלחמות, ושכבת הכסף ובמסגרתה יתוקן או יוחלף כלי הכסף בגין פגם לפי תקנון החברה.


בכל פניה באשר למימוש תנאי האחריות יש להגיע לאחד מסניפינו עם המוצר, ו\או לשלוח מייל עם תמונת המוצר הפגום ו\או תיאור הבעיה, לכתובת : This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

במידה ואתם מעוניינים לרכוש שירות תיקון או חידוש ( למוצר של חדד ), ניתן להגיע עם המוצר לאחד מסניפינו לקבלת הצעת מחיר לתיקון\חידוש.

לתושבי חו"ל ניתן שירות לאחר משלוח פירוט הבעיה, תמונות וכל פרט נוסף במייל שכתובתו: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

אם ברצונכם להוסיף הקדשה אישית לכלי שהנכם רוכשים אנא ציינו זאת בעת תהליך ההזמנה, וכתבו את טקסט ההקדשה.

לאחר סיום ההזמנה נציגנו יצור אתכם קשר לאשרר את ההקדשה.

ברשת חדד אנו רוכשים כלי כסף טהור ברמת 925sterling ו 800sterling. באפשרותך לקבל תמורת הכלי כסף מזומן (תעריף 1) או זיכוי (טריידאין) לקנייה בחנות (תעריף 2 גבוה).

יש להגיע לאחד מסניפינו עם המוצר בכדי לקבל הצעת מחיר. לחילופין ניתן לשלוח מייל עם תמונה ופרטים על המוצר (משקל, רמת הכסף במוצר 800 או 925 וכו') לכתובת: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

אם הנכם מעוניינים לרכוש מתנה ללקוחותיכם או לעובדים, אנא פנו אלינו ונשמח לסייע.

מחירון חברות מתייחס להזמנות מעל 10 פריטים.

  close contact page

צור קשר

פנייתכם חשובה לנו ונשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא. אתם מוזמנים ליצור קשר באחד מהאמצעים הבאים:
התקשרו אלינו, שלחו דוא״ל או מלאו טופס פניה

 

התקשר אלינו

שירות לקוחות:  054-484-4103

או שלח דוא״ל

service@hadadbros.com