פסח

פסח – חג החירות, שבו אנו דומים לבני מלכים. את שולחן הסדר מפארים קערת ליל הסדר, נטלה מפוארת וגביעים ליין. במרכז השולחן ניצב גביע אליהו. את כל הכלים הללו ועוד הרבה יותר, תמצאו בחדד כסף טהור. בשפע, איכות ויוקרה שרק אנו יודעים להציע.

נמצאו 167 פריטים

סנן לפי

  • סוג מתכת

  • קטגוריה

  • קולקציות

מודעה מופיעה כאן

מסורת מפוארת

לאורך כל הדורות, חג הפסח נחוג בכל תפוצות העם היהודי במלכותיות, חגיגיות ויוקרה. כי פסח הוא חג שבו אנו טועמים טעמה של גאולה, חוגגים את זה שנגאלנו ואת זה שניגאל. בני מלכים אנו. אחרי העבודות הקשות של ניקיון יסודי ומדוקדק, הגיע הזמן לחירות – פסח.

חדד כסף טהור קשובה למסורת, ועוקבת אחר הפרטים הקטנים אך המשמעותיים שמרכיבים את הפסח ואת שולחן ליל הסדר. הלילה הזה, שבו יושבים בהסבה כבני מלכים, הוא הלילה המתאים ביותר לפאר והדר יהודיים, כמיטב המסורת.

 

אור בחדר – בליל הסדר

מה הופך את שולחן השבת לשולחנם של מלכים? מה מאיר בחדר כולו, נראה כמו טרקלין של מלך? חז"ל נתנו על כך את התשובה – כלים נאים מרחיבים דעתו של אדם. כלי כסף בוהקים הם חלק בלתי נפרד משולחן ליל הסדר.

 

כלי כסף לפסח – הסוגים השונים

קערת ליל הסדר

קערה ייחודית ומפוארת, מכסף או משילוב כסף, שבה חללים ייעודים למצות ומשטח מאורגן לסימני הסדר (לקטלוג צלחות סדר  – לחצו).

לסדר של הסימנים יש מנהגים שונים, ומהדיון אודותיו ניתן ללמוד על חשיבותו. למצות ולסימני הסדר יש תפקיד במצווה החשובה ביותר בחג – והגדת לבנך.

 

גביע אליהו

את כוסו של אליהו מוזגים בליל החג, מתוך מסורת עתיקה המספרת כי אליהו הנביא מופיע בכל בתי ישראל.

את האורח המיוחד הזה אנו מקבלים פעם בשנה, וראוי לארח אותו בכבוד. מתוך תפילה שיבוא ויבשר – הגיע זמן גאולתכם, נמזגת לה הכוס ומתמלאת יין עד שפתה.

 

נטלות לליל הסדר

בליל הסדר יש 2 סימנים מיוחדים העוסקים ברחיצת הידיים – בפעם הראשונה, עבור הירק הטבול במשקה שנאכל בסימן "כרפס", ובפעם השנייה לפני המצה, בסימן "מצה".

ב-2 הפעמים יש עניין מיוחד בפסח לנהוג באופן מלכותי ולהביא נטלה וקערה לאבי המשפחה. נטלת כסף מתאימה במיוחד למנהג הזה.

 

הגדות

המצווה המלווה את הלילה כולו היא מצוות "והגדת לבנך". ההגדות מפוזרות על פני כל השולחן, הגדה לכל סועד. הגדות מלכותיות, מפוארות ובשילוב כסף הופכות את השולחן כולו לפאר שופע.

 

ולא רק לליל הסדר

כלי כסף נוספים לפסח מתאימים גם לשאר ימות החג. כמובן שליל הסדר הוא גולת הכותרת, אך לא נקפח לחלוטין את שאר ימי החג.

 

כלים למצות

כלי לאחסון מצות יד שמורות, ייעודי ומותאם למצות. המצות נשארות טריות, וחשוב מכל – שלימות, לכל אורך הפסח… מוצר חדש, המשקף חשיבה מקורית ופרקטית ושאיפה מתמדת להתקדם.

 

כלי הגשה

אבל לא סתם עוד כלי הגשה… כלים יוקרתיים, מדהימים, כמעט עוצרי נשימה בפארם. כלים להגשת המאכלים הערבים של פסח, הן בליל הסדר בזמן "שולחן עורך" וגם בשאר הפסח, כדי לשמר את היוקרה והאצילות של הלילה המיוחד הזה.

 

כל המוצרים, כל העיצובים, כל המחירים

חדד כסף טהור גאה להציג את כל המוצרים בקטגוריית "פסח". כולם מעוצבים לעילא, שומרים על ייחודיות, גיוון וקווים אופנתיים.

טווח ענק של מחירים, גדלים, חומרי ייצור וסוגים של מוצרים. השפע הנפלא הזה מאפשר לכל אחד להתחדש בכלי כסף אציליים לפסח, חג שהופך את כולנו לבני מלכים.

אז מה אתם מחפשים? קערת ליל סדר או נטלה? ואולי כלי הגשה מיוחד לפסח? כי כן, פסח זה ה-זמן להשקיע, להתחדש ולחגוג את היותנו בני מלכים.

לכלי כסף יש את הסוד שלהם. אולי זה הברק, חיוור וצלול, אולי זה התבליטים והחריטות האינסופיים שמתאפשרים עליהם, אולי זו המסורת – ואולי פשוט הכל ביחד. גללו מטה לקטלוג ובחרו בכלי הכסף לפסח המתאים לכם.