חגי ישראל

לאורך השנה אנו חולפים על פני חגי ישראל השונים. כל חג והמנהגים שלו, כל חג והמאכלים שלו, וכל חג וכלי הכסף הייחודיים שלו. כלי הכסף מפארים את הוויטרינה היהודית לכל אורך השנה, וכשמגיע החג – קופסת האתרוג או החנוכיה מוצאים החוצה בהתרגשות ובציפייה – לחג שמח!

נמצאו 77 פריטים

סנן לפי

  • סוג מתכת

  • קטגוריה

  • קולקציות

מודעה מופיעה כאן

כל חג והיופי המיוחד שלו

ראש השנה

השולחן ערוך בסימני החג המיוחדים: ראש של דג ופרי חדש. ביניהם מפארות את השולחן דבשיות הכסף המרהיבות, ממתינות לטבילה של החלה והתפוח בדבש – לשנה טובה ומתוקה.

 

חג הסוכות

במצוות ארבעת המינים יש חשיבות מיוחדת לנוי ולהדר. את האתרוג שנבחר בקפידה בין אתרוגים רבים, מניחים בקופסת אתרוג יוקרתית, עשויה כסף טהור.

 

חג החנוכה

המשפחה כולה נאספת להדלקת הנרות. על אדן החלון או בסמוך לדלת, ניצבת חנוכיית הכסף המוכרת שהופכת לחלק מכל משפחה, בימים ההם ובזמן הזה.

חג פורים

קריאת המגילה נעשית ברוב עם. מגילת הקלף העדינה כרוכה בתוך בית מגילה מכסף. יין נשפך כמים בין כוסות היין המבהיקות, גביעי הכסף ובקבוק היין התואם, גם הוא מכסף טהור.

 

פסח

שולחן הסדר ערוך לפי מיטב המסורת. קערת ליל הסדר המפוארת, עשויה כסף טהור או מורשת, מפארת את ראש השולחן. סימני הסדר מעליה ושלוש מצות מצווה מתחתיה. נטלת כסף חגיגית תשמש לסימני הסדר "רחץ" ו"רחצה", ובגביעי אליהו נמזוג כוס חמישית של אליהו הנביא – כוס של גאולה.

כל חג, והיופי המיוחד שלו. כל חג וכלי הכסף המלווים אותו, בנוי מצווה מהודר.

 

חגי ישראל – מסורת פוגשת חדשנות

אנו בחדד כסף טהור קשובים לאווירה המסורתית המאפיינת את חגי ישראל. כל משפחה ומנהגיה, כל עדה והמסורת שלה. לכן, אנו מציעים כלי כסף לכל חגי ישראל במגוון עיצובים קלאסיים ששואבים השראה מכלי יודאיקה עתיקים.

אבל לא על המסורת לבדה, וחשוב לנו שתהנו גם ממה שיש לחדשנות להציע: עיצוב מתוחכם, פתרונות פרקטיים ושקט אסתטי שעושה נעים בעיניים. איך זה קורה? דפדפו באתר ותוכלו להתרשם מהמגוון העצום של סגנונות עיצוב, ומשילובים חכמים בין אלמנטים שונים שמפגישים מסורת עם חדשנות. למשל, קופסת אתרוג וויטראז ריקוע עלים היא דוגמא מצוינת ליצירת אמנות רב תקופתית. המבנה החדשני והעיטורים האוריינטליים חוברים יחד לכלי מדהים.

 

במיוחד לשולחן החג

את חגי ישראל השונים כולנו אוהבים לחגוג בחיק המשפחה, לארח ולהתארח. שולחן החג כשמו כן הוא: שולחן הערוך בחגיגיות, כשמפה לבנה פרושה עליו והוא מלא מכל טוב מאכלי החג. את שולחן החג מפארים בכלי נוי שונים, כמו אגרטלים ובהם פרחים מרהיבים, קנדלברות המפיצות אור יקרות וכוסות יין מבהיקים לכל הסועדים.

קנדלברה היא כלי נוי שלו היסטוריה עשירה. בעבר הוא פיאר את שולחנות האצילים והיווה סמל לעושר ויוקרה. בחדד כסף טהור תוכלו למצוא קנדלברות יוקרתיות, בעיצוב מהודר וניחוח ווינטג'י קסום ומלא הוד. הקנדלברות ניתנות להזמנה בכל מספר של קנים: מ-5 ועד ל-15 קנים. הן עשויות כסף טהור ומצטיינות באיכות וביציבות.

חפשו את כוסות היין באתר של חדד כסף טהור. לבחירתכם, מגוון רחב של כוסות יין חגיגיות, לקיים את הכתוב "אין שמחה אלא בבשר ויין". חלק מכוסות היין שלנו עשויות ממורשת: נחושת איכותית בציפוי כסף עבה וחזק. כלי מורשת הם פיתוח ייחודי של האחים חדד, ומטרתם לאפשר כלי נוי יוקרתיים במחירים נגישים ושווים לכל כיס.

לאורך הדורות נהגו יהודים בכל רחבי העולם להדר בכלי כסף לחגי ישראל השונים. ממש כמו שמתאמצים להשיג אתרוג יפה ולהדליק את נרות החנוכה בשמן זית זך – גם בקופסא לאתרוג או בחנוכה אנו משקיעים ושואפים להיות "מהדרין מן המהדרין", לקיים בהידור הרב ביותר את מצוות "זה קלי ואנווהו" – התנאה לפני במצוות!